5/5 - (17 امتیاز)

امروزه یکی از شبکه های اجتماعی پر طرفدار یعنی اینستاگرام توانسته کاربران زیادی را به سمت خود جذب کند. قطعا همه ما کسب و کارهای آنلاینی که دارند در اینستاگرام کار میکنند را کنار خود دیده ایم و میدانیم که چقدر این اپلیکیشن برای کسب درآمد و حتی سرگرمی مهم و با ارزش است. اما موضوع مقاله با شماره مجازی اینستاگرام اکانت بسازید است.

اینستاگرام برای ثبت نام و ساخت اکانت سه روش پیش روی ما قرار داده است. یکی از طریق شماره تلفن، یکی از طریق ایمیل و دیگری از طریق اکانت فیسبوک. از طرفی تکلیف ایمیل و فیسبوک که مشخص است. اما برای ثبت نام در اینستاگرام با شماره تلفن، شما میتوانید از خرید شماره مجازی اینستاگرام استفاده کنید.

چگونه با شماره مجازی وارد اینستاگرام شویم؟

شماره مجازی شماره ایست که نیازی به سیم کارت ندارد. یعنی برای خرید شماره مجازی اینستاگرام یا هر برنامه دیگری نیازی نیست که به پیشخوان ها مراجعه کنید و برای دریافت سیم کارت فیزیکی اقدام کنید.

کافیست برای گرفتن شماره مجازی برای اینستاگرام از طریق سایت های معتبر و سایت ما اقدام به خرید مطمئن شماره مجازی با هر پیش شماره و انتخاب هر کشوری کنید. بعد از آنکه شماره مجازی مورد نظر خود را تهیه کردید کافیست در قسمت افزودن شماره تلفن، شماره ی مجازی که برای اینستاگرام تهیه کردید را وارد کنید.

مزایای شماره مجازی اینستاگرام چیست؟

در برنامه اینستاگرام یک قابلیتی وجود دارد که میتوان اکانت های ساخته شده توسط مخاطبین تلفن خود را تشخیص داد و شناخت. یعنی اگر شماره دوستم در مخاطبینم ذخیره شده بود و اگر اکانتی در اینستاگرام با همون شماره ذخیره شده میساخت، من میتوانستم تشخیص بدهم که این اکانت متعلق به کیست.

حالا به هر دلیل دوست دارید با شماره اصلی خود اکانت نسازید در این صورت شما به یک شماره مجازی اینستاگرام نیاز دارید. اکنون به سراغ بخشی از مزایای شماره مجازی برای اینستاگرام میرویم:

1- زمانی که با شماره تلفن مجازی برای اینستاگرام خود اکانت میسازید برای هیچ کس اکانت شما مشخص نمیشود و این خود یک مزیت استفاده از شماره مجازی برای اینستاگرام به حساب می آید.

2- یکی دیگر از مزایای شماره مجازی برای اینستاگرام این است که شما برای تهیه شماره تلفن مجازی محدود به هیچ زمان و مکانی نیستید و هر زمان که بخواهید میتوانید این شماره را تهیه کنید. و نیازی به ثبت اطلاعات شخصی اصلی در پیشخوان ها مثل کد ملی و … ندارد.

3- شماره مجازی دقیقا یک شماره بین المللی است که در هرجایی میتوانید از آن استفاده کنید و نیازی به آنتن دهی ندارد.

4- شماره مجازی خریداری شده نباید تاریخ انقضا داشته باشد. که اگر این چنین بود بدانید امنیتی ندارد زیرا این شماره بعد از گذشتن تاریخ انقضا به شخص دیگری واگذار میشود و اکانتی که شما برای اینستاگرام خود با این شماره مجازی ساخته اید نمیشود به نام شخص دیگری واگذار گردد.

خرید شماره مجازی

شماره مجازی رایگان امنیت و کاربرد ندارد!

بله دقیقا درست است. شماره مجازی رایگان امنیت و کاربرد ندارد. در گذشته برای تهیه شماره مجازی افراد وارد یکسری اپلیکیشن هایی میشدند که میتوانستند به صورت رایگان برای خود شماره مجازی تهیه کنند.

اکانتی که با شماره مجازی رایگان ساخته شود هیچ تضمینی برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات شخصی ندارد و ممکن است شخص دیگری بتواند به راحتی آن شماره مجازی را داشته باشد و به اکانت شما دسترسی پیدا کند.

اما زمانی که از سایت معتبر اقدام به خرید شماره مجازی اینستاگرام میکنید این تضمین برای اطلاعات شما وجود دارد که شماره خریداری شده فقط مختص به خود شماست و به ندرت این اتفاق رخ میدهد تا اپراتورهای خارجی شماره را به شخص دیگری واگذار نمایند.

جمع بندی:

با شماره مجازی اینستاگرام میتوانید در اینستاگرام برای خود اکانت بسازید و با گرفتن فالور واقعی بیزینس خود را راه اندازی کنید. شماره مجازی اینستاگرام شماره ایست که سیم کارتی ندارد و حضور فیزیکی ندارد. باید از سایت های معتبر همچون سایت ورلدنامبر اقدام به خرید کنید.

در سایت ما هر شماره مجازی با هر پیش شماره از هر کشوری که بخواهید برای تهیه وجود دارد. امیدواریم این مطلب به کارتان بیاید. اگر تجربه استفاده از شماره مجازی داشتید همینجا برای ما کامنت بگذارید.همچنین راهکارها و توضیحاتی جامع در خصوص ساخت شماره مجازی واتساپ و ساخت شماره مجازی تلگرام و شماره مجازی توییتر در ورلد نامبر وجود دارد که میتوانید پس از این محتوا برای مطالعه به آنها هم سری بزنید.