5/5 - (24 امتیاز)

امروزه استفاده از شماره تلفن مجازی در هرجایی گسترش پیدا کرده و این دلیلی بر کاربردها و مزایای خوب شماره مجازی است. شماره مجازی برای توییتر، شماره مجازی تلگرام و هر برنامه ای که فکر کنید در حال رواج است. اما چرا برای توییتر باید از شماره مجازی توییتر استفاده کرد؟ در این مقاله به توضیح اینکه چرا برای ثبت نام در توویتر به شماره مجازی توییتر نیاز دارید میپردازیم.

شماره مجازی توییتر چیست؟

شاید برای کاربرانی که در اینستاگرام و تلگرام سال ها فعالیت دارند استفاده از برنامه توییتر خیلی روال نباشد. اما باید بدانید این روزها استفاده از اپلیکیشن توییتر به دلیل ماهیت خبری که دارد رواج گسترده ای پیدا کرده است.

از آن جایی هم که این برنامه در ایران فیلتر است ممکن است برای ساخت اکانت در توییتر با شماره تلفن به مشکل برخورد کنید. هر چند میشود هم از طریق ایمیل و هم از طریق شماره تلفن برای ثبت نام در خیلی از این برنامه ها استفاده کرد اما افرادی هستند که مایلند از شماره تلفن برای ثبت نام در توییتر استفاده کنند.

در هر صورت ما به شما شماره مجازی برای توییتر را پیشنهاد میکنیم. زیرا با پیش شماره ای که دارد و میتوانید به صورت دلخواه شماره مجازی خود را از کشورهای خارجی (آمریکا، آفریقا، پاکستان، عربستان و …) انتخاب کنید و بدون مشکل در توییتر  ثبت نام کنید.

نکات مهم قبل از خرید شماره مجازی توییتر

قبل از آنکه نسبت به تهیه شماره تلفن مجازی برای توییتر اقدام کنید باید بدانید که شماره تلفن مجازی ای معتبر است که تاریخ انقضا نداشته باشد. یعنی اگر برای توییتر خود خواستید از شماره مجازی استفاده کنید که دارای تاریخ انقضا است آن را انتخاب نکنید زیرا بعد از آنکه تاریخش تمام شود آن شماره در دسترس شخص دیگری قرار خواهد گرفت البته این موضوع و تشخیص آن برای ساخت شماره مجازی با کد یکبار مصرف صدق نمیکند.

شما اکانت توییتر خود را که با این شماره مجازی ساخته اید به راحتی میتواند در دسترس شخص دیگری قرار بگیرد. اما اگر از سایت های معتبر اقدام به خرید شماره مجازی واتساپ و توییتر کنید این اتفاق برای شما رخ نخواهد داد.

سایت های معتبر از شماره مجازی هایی برای کاربران خود استفاده میکنند که کاربر بعد از تهیه شماره مجازی مالک تمام و کمال آن شماره باشد اما فراموش نشود که شماره مجازی هیچ مالکیت صد در صدی ندارد و اپراتورهای خارجی امکان واگذاری به غیر را دارند.

نکته دیگری که باید قبل از تهیه شماره مجازی برای توییتر در نظر داشت این است که بدانید شماره تلفن های مجازی که از سایت ها و برنامه های نامعتبر دریافت میشود دارای سطح اعتبار بسیار پایینی هستند که ممکن است آن شماره قابلیت ریپورت هم داشته باشد.

برنامه هایی مثل اینستاگرام و توییتر هم به سطح امنیت کاربران اهمیت ویژه ای میدهد و زمانی که تشخیص دهد این شماره سطح اعتبار پایینی دارد و کلا مشکل دارد به صورت اکانت شما را حذف میکند.

اگر مایلید شماره که در توییتر برای ساخت اکانت استفاده میکنید شماره تلفن اصلی خود شما نباشد اینجا تنها گزینه بسیار خوبی که پیش روی شما خواهد بود استفاده از شماره مجازی توییتر است.

برای استفاده از شماره مجازی توییتر و ساخت شماره مجازی واتساپ نیاز به سیم کارتی ندرید. نیازی ندارید که پیشخوان ها برای تهیه سیم کار مجازی اقدام کنید زیرا که هیچ ماهیت فیزیکی ندارد.

برای تهیه شماره تلفن مجازی توییتر نیازی ندارید همانند ثبت اطلاعات کد ملی و … که در پیشخوان ها از شما میخواهند در این سایت ها وارد کنید با این تفاوت که در این صورت هم شما مالک تمام و کمال شماره مجازی خواهید شد.

جمع بندی:

اگر برای ثبت نام در برنامه توییتر با مشکل شماره مواجه هستید(در ایران برنامه توییتر فیلتر میباشد) باید از شماره تلفن مجازی توییتر برای ثبت نام و ساخت اکانت استفاده کنید. برای استفاده از شماره مجازی برای توییتر هم حتما از سایت ها و رباتهای معتبر  ساخت شماره مجازی اقدام به خرید کنید تا اعتبار و امنیت شماره تلفن و اطلاعات شما تضمین شود. همچنین استفاده از شماره تلفن مجازی توییتر مزایایی دارد که در بالا به آن شاره شد.