5/5 - (31 امتیاز)

شماره مجازی چیست؟

چگونه شماره مجازی بسازیم؟ اگر شما هم بخاطر حریم خصوصی خود تمایل به دریافت شماره مجازی یا Virtual Number رایگان دارید با استفاده از اپلیکیشن ها می توانید به صورت رایگان شماره مجازی خود را دریافت کنید.

با خرید شماره مجازی در سایت ورلدنامبر با دریافت API اختصاصی (برای نمایندگان فروش) و خرید مستقیم از سایت میتوانید از بابت امنیت شماره مجازی خود اطمینان بیشتری به نسبت شماره های رایگان حاصل کنید.

با وجود شماره مجازی شما می توانید از امکانات درون برنامه ای اپلیکیشن های محبوب  همانند: تلگرام و واتس آپ بهره مند شوید.

بسیاری از افراد تمایل دارند که برای فعالیت خود در فضای مجازی  یک شماره مجازی داشته باشند و از شماره شخصی خود به دلایل مختلف استفاده نکنند و یا اینکه برخی از سرویس ها به شماره های ایران سرویس ارائه نمی دهند و شخص به راحتی با داشتن شماره مجازی میتواند در سرویس مورد علاقه خود ثبت نام کند و به عنوان مثال یک شماره مجازی واتساپ یا شماره مجازی تلگرام داشته باشد.

دریافت شماره مجازی در بسیاری از سایت ها و اپلیکیشن ها آن هم به صورت رایگان کاری بسیار سخت است اما شما می توانید در سایت خرید شماره مجازی ورلدنامبر هرروز یک شماره مجازی دریافت نمایید.

بسیاری از اپلیکیشن ها برای دریافت شماره مجازی از شما خرید اشتراک را پیشنهاد می کنند که نشانه رایگان نبودن شماره مجازی است و یا حتی اگر هم رایگان بوده با عدم ثبات و یا عدم دریافت کد مواجه خواهید شد.

پس می توان برخی از روش هایی که ممکن است معرفی شده باشند بی ثبات و یا با عدم دریافت کد مواجه شوند اما در سایت ورلدنامبر می توانید به راحتی شماره مجازی رایگان را دریافت کنید.

در این مقاله به سوالاتی چون:

  • چگونه شماره مجازی بسازیم برای تلگرام
  • چگونه شماره مجازی بسازیم در واتساپ
  • ربات شماره مجازی رایگان
  • آیا می‌توان شماره مجازی را رایگان درست کرد؟
  • علت استفاده از شماره های مجازی چیست؟
  • ساخت شماره مجازی بدون برنامه

پاسخ خواهیم داد.

تالک2

آموزش ساخت شماره مجازی رایگان؛ چگونه شماره مجازی بسازیم؟ (فیلیپین)

اپلیکیشن تالک 2 (TALK2) یکی از محبوب ترین برنامه هایی می باشد که برای ساخت شماره مجازی رایگان از آن استفاده می شود. این اپلیکیشن فقط شماره مجازی کشور فیلیپین را می سازد. این برنامه با شبکه اجتماعی و بسایت های متنوعی سازگار است و تعامل خیلی خوبی با اپلیکیشن VoIP است.

برای ثبت نام در این برنامه باید شماره واقعی خود را وارد کنید تا یک کد فعال سازی برای شما ارسال گردد. بعد از تاییدیه کد فعال سازی اکانت شما در برنامه TALK2 فعال و شماره مجازی فیلیپین شما ساخته می شود.

اپلیکیشن تکست نو

ساخت شماره مجازی رایگان آمریکا؛ چگونه شماره مجازی آمریکا بسازیم؟

اپلیکیشن نکست نو (TextNow) یکی دیگر از اپیکیشن های ساخت شماره مجازی رایگان است. این اپلیکیشن هم مانند تالک 2 یک برنامه VoIP است، پس از ثبت نام امکان دریافت پیامک و تماس تلفنی با شماره مجازی فراهم می شود.

بنابر این شما می توانید از این نرم افزار برای استفاده از اپلیکیشن های محبوب چون: تلگرام و یا واتس آپ یا توییتر استفاده کنید و یک اکانت مجازی بسازید.

شماره های مجازی که توسط نرم افزار TextNow ارائه می گردد، شماره آمریکا و کانادا می باشد.

با دریافت شماره مجازی رایگان آمریکا قادر به برثراری تماس، ارسال پیامک رایگان با ساکنین کانادا و آمریکا خواهید بود. توجه داشته باشید که تماس های دریافتی شماره مجازی هم هزینه ای برای شما نخواهد داشت.

در مقاله چگونه شماره مجازی بسازیم؟ در سایت خرید شماره مجازی واتس آپ و تلگرام ورلدنامبر  با همراه باشید.

شماره مجازی آمریکا رایگان

اگر تمایل به تماس به کشور هایی به جز آمریکا و کانادا را دارید باید هزینه ای را پرداخت کنید.

اشتراک های خاصی برای اپلیکیشن TextNow ایجاد شد است که شما می توانید با خریدن آن اشتراک ها به راحتی به کشور هایی به جز آمریکا و کانادا تماس و پیامک ارسال کنید اما این سرویس ها محدودیت هایی را برای کاربران ایرانی به همراه دارند.

Stickynumber

چگونه شماره مجازی انگلستان بسازیم؟

اگر این سوال در ذهنتان است که چگونه شماره مجازی بسازیم؟ باید بدانید که سایت Stickynumber یکی از سایت های معتبر در حوضه شماره مجازی رایگان کشور انگلستان است و شما می توانید از آن استفاده کنید. این سایت به شما اجازه دایورت کردن تماس مجازی بر روی هر شماره دیگری را می دهد و شما می توانید به راحتی از پیام رسان های تلگرام و واتس آپ استفاده کنید.

چگونه شماره مجازی بسازیم؟در این مقاله شماره مجازی برای تلگرام و واتس اپ، ساخت شماره مجازی رایگان کشور آمریکا، فیلیپین و انگلستان در سایت ورلدنامبر را توضیح دادیم .

 

اما فراموش نکنید که تمامی این سرویس ها محدودیت هایی را به همراه دارند و این مقاله تنها هدفش پاسخ به سوال هایی از قبیل چگونه شماره مجازی بسازیم است , اما مطمئن ترین , آسان ترین و ارزان ترین شیوه دریافت شماره مجازی از سایت ورلدنامبر است که میتوانید از تب خرید سریع شماره مجازی وارد شوید.

شماره مجازی چیست؟

شماره مجازی یک شماره غیر حقیقی در بستر اینترنت است که به کاربران این امکان را می دهد که بدون نیاز به سیم کارت فیزیکی یک شماره برای فعالسازی سرویس ها و اپلیکیشن های مورد نیاز داشته باشند و برای ثبت نام کد ورود یک بار مصرف دریافت کنند.

آیا شماره مجازی رایگان معتبر است؟

در کل شماره مجازی فاقد مالکیت است و هر لحظه امکان از دسترس خارج شدنش ممکن است,اما شماره های موجود در سرویس های رایگان به علت استفاده های بیش از حد تبلیغاتی و تعدد واگذاری از کیفیت پایینی برخوردارند.

بهترین روش خرید و ساخت شماره مجازی چیست؟

سایت فروش شماره مجازی ورلدنامبر با پشتیبانی از 55 سرویس و بیش از 200 کشور میتواند بهترین گزینه برای خرید شماره مجازی باشد.