5/5 - (1 امتیاز)

شماره مجازی یک شماره غیرواقعی است که برای استفاده از آن نیاز به داشتن سیم کارت نیست و شخص خریدار و سازنده آن تنها یک شماره برای فعالسازی سرویس های اینترنتی دریافت میکند.این شماره  ها فقط قابلیت فعالسازی سرویس های  اینترنتی همانند واتساپ, تلگرام و سایر سرویس هایی که برای فعالسازی نیاز به کد تایید دارند را فراهم میکنند.

ساخت شماره مجازی راه های گوناگونی دارد که ما در وبلاگ خرید شماره مجازی ورلدنامبر به مزایا و معایب آنها پرداختیم, در ادامه همراه ما باشید چون همکاران ما مطالب گوناگونی را تفکیک شده برایتان مهیا کرده اند.

خرید شماره مجازی

چگونه شماره مجازی بسازیم؟

ساخت شماره مجازی به اینگونه نیست که هر شخصی بتواند برای خودش با کدنویسی یا برنامه نویسی یک شماره و یا کد تایید ایجاد کند, در واقع نیاز است برای ساخت شماره از طریق یک مرجع ارائه دهنده خدمات اقدام کنید.

حالا در این بین برخی از اپراتورها و خدمات دهندگان در ازای درخواست برخی کارها مثل دیدن تبلیغات یا کارهایی از قبیل امتیازی را درون برنامه هایشان که میتوانید به واسط آن اقدام به دریافت شماره مجازی رایگان کنید که در مقاله چگونه شماره مجازی بسازیم به برخی از این ارائه دهندگان اشاره شده است.

اما برخی از این برنامه ساخت شماره مجازی  به دلیل تحریم ها به ما خدمات ارائه نمیدهند و یا اینکه پس از کلی فرآیند در آخر شماره را به کاربر نمیدهند, به همین منظور بهترین راه که پیشنهاد میشود خرید از ورلد نامبر است, زیرا علاوه بر قیمت ارزان شماره مجازی در زمان هم صرفه جویی کرده اید.

شماره مجازی رایگان

شماره مجازی رایگان اصولا توسط همان دسته اول که در بخش اول براتون توضیح دادم ارائه میشود, اما روزانه یک تعداد محدود شماره مجازی رایگان در سایت ورلد نامبر هم برایتان بارگزاری میشود که میتوانید آنها را دریافت کنید.

توجه فرمایید که شماره مجازی رایگان در ورلد نامبر در یک ساعت خاص که در بخش شماره مجازی رایگان نوشته شده است بارگزاری میشود و تعداد آن محدود است و فقط اشخاصی که زودتر از بقیه مراجعه میکنند میتوانند دریافت کنند.

توجه کنید که شماره مجازی های رایگان در سایت ورلدنامبر برای چه سرویسی نوشته شده است در آن روز و فقط برای همان سرویس امکام دریافت کد دارد.

شماره های این بخش از بابت کیفیت همانند شماره های خریدنی است, که از سمت ورلدنامبر هدیه داده میشود به کاربران خود.

 

خرید آسان شماره مجازی

 شماره مجازی آنلاین

شماره مجازی آنلاین را میتوانید از سایت ورلد نامبر به صورت خودکار و در هر ساعت از شبانه روز خرید نمایید. برای خرید شمارهمجازی کافیست وارد سایت وررلدنامبر شوید و سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید و شماره مجازی خود را دریافت کنید.

کلیه فرآیند خرید در ورلدنامبر به صورت اتومات و بدون دخالت کاربر انجام میشود و به محض درخواست خرید شماره شما ابتدا شماره خود را دریافت میکنید و در همان بخش سپس کد را دریافت خواهید کرد.

توجه فرمایید که کد توسط سرویسی که انتخاب کرده اید باید ابتدا ارسال شود تا نمایش داده شود و ورلد نامبر هیچگونه دخالتی در تولید کد تایید ندارد.در نتیجه اگر کد توسط هریک از سرویس هایی که انتخاب کرده اید ایجاد شود و ارسال شود بلافاصله در سایت نمایش داده میشود.

 

شماره مجازی ارزان

شماره مجازی ارزان

شماره مجازی ارزان

اگر شما هم به دنبال خرید شماره مجازی تلگرام ارزان و یا کلا خرید شماره مجازی ارزان هستید میتوانید با توجه به نیاز خود از سایت ورلدنامبر اقدام به خرید کنید.

برخی افراد برای مصارف تبلیغاتی نیاز به شماره مجازی انبوه دارند و میخواهند که در تعداد بالا خرید انجام دهند, ما برای شما این نکته را در نظر گرفته ایم.

شما میتوانید از قسمت شارژ حساب وارد بخش شارژ اقتصادی شوید و تا 18 درصد تخفیف در خرید و شارژ دریافت کنید.

 

 

 

شماره مجازی پی پال

شماره مجازی پی پال

شماره مجازی  پی پال

در سایت شماره مجازی ورلد نامبر میتوانید اقدام به خرید شماره مجازی paypal  کنید, اما یک نکته مهم که همیشه باید به آن دقت داشته باشید این است که شماره های مجازی فقط یکبار کد تایید ارسال میکنند, در نتیجه اگر مجدد پی پال یا هر سایت دیگری مجدد درخواست کد کند این امکان وجود ندارد که مجدد کد دریافت شود.

 

 

شماره مجازی chatgpt

شماره مجازی chatgpt

شماره مجازی ثبت نام chatgpt

یکی دیگر از سرویس هایی که این روزها بسیار پر طرفدار شده است شماره مجازی چت جی پی تی است. ورلد نامبر مشکل ثبت نام برای چت gpt  را برای کاربران حل کرده است و به راحتی میتوان از طریق ورلد نامبر با شماره خارجی در chatgpt  ثبت نام کرد.

اگر علاقه مند به دریافت اطلاعات در خصوص این پروژه هستید حتما مقاله  بررسی OpeanAI و پروژه ChatGpt + شماره مجازی ChatGpt را در سایت ما مطالعه کنید.

یک نکته جالب که وجود دارد این است که همان مقاله با chatgpt  برایتان نوشته شده است.

خرید شماره مجازی چت Gpt

شماره مجازی دائمی

در واقع هیچ شماره مجازی دائمی وجود ندارد, زیرا ما هنگام خرید هیچ مالکیتی دریافت نمیکنیم و تنها یک شماره و کد برای فعالسازی سرویس مورد نظرمان دریافت میکنیم.

اما معمولا تا زمان خروج از حساب کاربری ایجاد شده اتفاقی برای اکانت رخ نخواهد و تا زمانی که اکانت بر روی دیوایس شما فعال است شماره در اختیارتان است.

در نتیجه سعی کنید برای سرویس هایی که تایید دو مرحله ای دارند حتما آن را فعال کنید و مراقب باشید که از اکانت خود خروج نزنید و اطلاعات مهمی را در آن نگهداری نکنید که در صورت مسدود شدن توسط خود سرویس و یا پاک شدن توسط خودتان اطلاعاتتان از دست برود.

 

 

خرید شماره مجازی

برای خرید شماره مجازی شما میتوانید از طریق سایت ورلد نامبر اقدام کنید.سایت ورلد نامبر ارائه دهنده شماره مجازی 200 کشور برای 53 سرویس است که در زیر برخی از آن سرویس ها را برایتان نام خواهیم برد:

خرید شماره مجازی تلگرام

خرید شماره مجازی تلگرام

شماره مجازی تلگرام

تلگرام یک سرویس پیام رسان متن باز مبتنی بر رایانش ابری است که بسیار مورد اسقبال قرار گرفته است. این پیام رسان کاملا رایگان است و قابلیت نصب و راه اندازی چندین اکانت را به صورت همزمان دارد.

اگر میخواهید چندین اکانت روی تلگرام داشته باشید میتوانید شماره مجازی برای تلگرام را از سایت ورلد نامبر خریداری نمایید و به صورت همزمان از چندین اکانت در یک دیوایس استفاده نمایید.

شماره مجازی آلمان و شماره مجازی انگلیس هم جز 200 کشور موجود در سایت ورلد نامبر نیز هستند که میتوانید شماره مجازی ارزان تلگرام و کد تایید تلگرام را نیز در آن دریافت نمایید.

به شما پیشنهاد میکنم که مقاله شماره مجازی تلگرام  را به صورت جداگانه مطالعه نمایید که درباره آن و نکات هنگام و بعد از خرید توضیح داده شده است.

 

 

شماره مجازی واتساپ

شماره مجازی واتساپ

شماره مجازی واتساپ

سرویس پر طرفدار دیگر واتساپ است که کاربران به راحتی میتوانند اقدام به خرید شماره واتساپ در ورلد نامبر را انجام دهند.

در واتساپ نمیتوان همانند تلگرام شماره را مخفی کرد یا چند اکانت  بر رویش نصب کرد, اما هیچ جای نگرانی نیست, چون راهکار پیچیده ای ندارد.شما میتوانید برای حفظ حریم خصوصی خود در واتساپ از شمارهمجازی استفاده کنید و برای اینکه بتوانید دو شماره متفاوت در ئیوایس خود داشته باشید میتوانید واتساپ بیزینس را نصب کرده و از طریق آن شماره دوم خود را به شماره هایی مثل شماره مجازی واتساپ آمریکا, شماره مجازی ایتالیا و یا حتی شماره مجازی ترکیه را از بین 200 کشور انتخاب کنید.

شاید هم بپرسید که چگونه میشود شماره مجازی رایگان واتساپ بسازیم و برایتان سوال شده باشد,ما برایتان در مقاله چگونه شماره مجازی واتساپ بسازیم به چند سرویس رایگان اشاره کردیم.

اما فراموش نکنید که شماره مجازی رایگان از اعتبار و کیفیت پایینی برخودار است و در آخر پیشنهاد ما برایتان خرید شماره ارزان واتساپ از ورلد نامبر است.

 

 

خرید شماره مجازی اپل

شماره مجازی اپل آیدی

اگر تلفن همراه شما آیفون است حتما با چالش تحریم اپل برای ایرانیان و مشکل در ساخت اپل آیدی بوده اید. این موضوع هم با خرید شماره اپل آیدی از سایت ورلد مامبر برایتان حل میشود.

شما میتوانید از لیست کشورها سرویس اپل را انتخاب کنید و برای تایید و وریفای حساب اپل خود خرید شماره مجازی اپل آیدی را انتخاب کنید و مشکلتان را به راحتی حل کنید.

همانطور که میبینید شماره مجازی بهترین راهکار برای سرویس هایی است که به ایرانیان خدمات ارائه نمیدهد ولی آنها برایمان بسیار پر کاربرد است.

 

 

شماره مجازی اینستاگرام

شماره مجازی اینستاگرام

سرویس پر طرفدار دیگر که بسیار متقاضی دارد خرید شماره مجازی اینستاگرام است. داشتن چند اکانت اکانت اینستاگرام همانند تلگرام امکان پذیر است اما علاوه بر ایمیل برای ثبت نام نیاز به شماره هم دارد.

در اینجا نقش شماره مجازی پر رنگ میشود و میتواند برای داشتن چند شماره و اکانت در اینستاگرام به شما کمک کند.

خرید شماره برای اینستاگرام کار بسیار راحتی است و کافیست از بین شماره مجازی تایلند و شماره مجازی امارت و 200 کشور دیگر شماره مجازی خودتان را انتخاب کنید و اقدام به خرید کنید.

 

 

شماره مجازی کلاب هاوس

شماره مجازی کلاب هاس

رتبه ششم درخواست ها برای کلاب هاوس است. شبکه اجتماعی که بر پایه گفتگوی صوتی است و برای تعمل و افراد معاشرتی فضای جذابی رو ایجاد کرده.

در حال حاضر گروه های زیادی در کلاب هاس وجود دارند که پیرامون موضوعات مختلف مشغول بحث و گفتگو هستند.

برای حضور در Clubhouse هم برای شما امکان خرید شماره مهیا شده است و میتوانید شماره مجازی عربستان , شماره مجازی هند و یا هر کشور دیگری را برای حضور در این شبکه اجتماعی خریداری کنید.

 

 

خرید شماره مجازی تیک تاک

شماره مجازی تیک تاک

تیک تاک که ویدیوهایش معروف است یک رسانه چینی است که در سال 2016 در چین عرضه شد و اخیر موضوع فیلتر شدنش توسط آمریکا یک مقدار بحث بر انگیز بوده است.

اما همچنان درخواست شماره مجازی با کیفیت برای تیک تاک در ورلد نامبر همچنان بالاست و توانسته به بسیاری از کاربران برای ثبت نام در تیک تاک کمک کند.

شما هم میتوانید برای خرید شماره مجازی ارزان تیک تاک از ورلدنامبر به راحتی اقدام کنید.

شماره مجازی دیسکورد

خرید شماره مجازی دیسکورد

شماره مجازی دیسکورد

دیسکورد را همانطور که میشناسید یک سرویس ارتباط تلفنی است گیمرها بسیار با آن ارتباط برقرار کرده اند و مورد استقبالشان قرار گرفته است.

شماره دیسکورد با کیفیت و سریع را از اولین جایی که میتوانید تهیه کنید ورلد نامبر است.

اگر قصد فعالسازی سرویس دیسکورد را دارید میتوانید شماره مجازی دیسکورد را با قیمت مناسب از لینک خرید تهیه کنید.

 

ربات شماره مجازی رایگان

اگر به این فکر میکنید که شماره مجازی هامو کجا بفروشم یا اینکه به این فکر هستید که چگونه اقدام به فروش شماره مجازی کنید, چاره کار ربات فروش شماره مجازی ورلد نامبر است.

ربات شماره مجازی ورلدنامبر این امکان را به شما میدهد که بتوانید بدون کوچکترین هزینه ربات نمایندگی خود را بسازید و به راحتی شروع به فروش شماره مجازی کنید.

ما برای شما این موضوع را به صورت کامل در مقاله ربات ساخت و فروش شماره مجازی توضیح داده ایم.

امیدواریم مثل بیش از 3 هزار نماینده ما, شما هم به درآمد عالی از فروش شماره مجازی برسید.

 

api شماره مجازی و نمایندگی شماره مجازی

اگر توسعه دهنده اینترنتی یا به دنبال راه اندازی و طراحی سایت شماره مجازی هستید میدانید که برای راه اندازی سرویس خود بر بستر وب و یا ربات نیاز به ای پی آی شماره مجازی دارید.

ورلد نامبر به عنوان ارائه دهنده سرویس شماره مجازی در حال حاضر به اکثر فعالان و فروشندگان شماره api شماره داده است.

اگر به دنبال نمایندگی شماره مجازی هستید و میخواهید طراحی سایت برای شماره مجازی انجام دهید میتوانید از طریقه  api شماره مجازی ورلدنامبر اقدام کنید.

کلیه مستندات api برایتان در لینک بالا بارگزاری شده است.