5/5 - (12 امتیاز)

قبل از آنکه به تعریف و توضیح شماره مجازی تلگرام بپردازیم ابتدا به سراغ تعریف شماره مجازی میرویم.
شماره مجازی یک شماره ایست که بر پایه خط تلفن نیست ولی کارایی تمام یک تلفن ثابت را نیز دارد. از این رو شماره مجازی توانسته کار را برای صاحبان کسب و کار آسان کند زیرا امروزه صاحبان کسب و کار سعی میکنند بجای تلفن ثابت از شماره مجازی به عنوان تلفن ثابت استفاده کنند. به عنوان مثال همین مدیران یک کسب و کاری در کانادا دارند ولی در حال حاضر در ایران هستند برای اینکه بتوانند شماره تلفن ثابت کانادا را داشته باشند و استفاده کنند به دنبال شماره تلفن مجازی با پیش شماره کانادا میگردند.

پس اهمیت شماره تلفن مجازی در همین مثال کاملا آشکار و واضح است و بسیاری از افراد اقدام به خرید شماره مجازی میکنند. از طرفی با توجه به مشغله های روزمره و کسب و کاری، صاحبان کسب و کار و کلا هر فردی را مجاب به استفاده از چند خط تلفن همراه برای عضویت در شبکه های مجازی مختلف میکند. بنابراین برای آنکه بتوانید از این اپلیکیشن ها استفاده کنید باید حساب کاربری در آن ها داشته باشید.

برای این کار هم باید از شماره همراه برای ثبت نام در این اپلیکیشن ها استفاده کنید اما دلتان نمیخواهد آن شماره، شماره سیمکارتی به نام شما باشد. در این صورت شما میتوانید با تهیه یک شماره مجازی اقدام به استفاده از آن کنید. یکی از این شماره های مجازی، شماره مجازی تلگرام است که میتوانید تلگرامی با شماره تلفن متفاوت داشته باشید البته ساخت شماره مجازی واتساپ هم چندان پیچیده نیست و در مقالات ورلدنامبر سعی کرده ایم به ساخت شماره مجازی آسان برای همی سرویس ها بپردازیم.

شماره مجازی چه مزیت هایی برای کاربران دارد؟

یکی از مهم ترین دلایلی که میتواند بر محبوبیت استفاده از شماره مجازی اضافه کند عدم محدودیت مکانی است. شما هر جایی که باشید میتوانید پاسخگوی مشتریان خود نیز باشید. به عنوان مثال اگر دفتر کاری شما در تهران باشد و در آنجا تلفن ثابتی وجود داشته باشد که کارهایتان را با آن انجام میدهید اگر به اهواز هم سفر کرده باشید میتوانید از همان تلفن ثابت کارهایتان را پیگیری کنید. اگر آن شماره ثابت، شماره مجازی باشد. این شماره میتواند شماره مجازی تلگرام شما باشد فرقی ندارد. کافیست شماره دلخواه خود را از کشور مورد نظر انتخاب کنید و بعد از پرداخت هزینه بسیار به صرفه، آن شماره را به خود اختصاص دهید.

شماره مجازی تلگرام چیست؟

همانطور که در بالا هم اشاره شد شماره مجازی تلگرام یک شماره غیر واقعیست که نیازی به خرید سیم کارت ندارد اما میتواند کارایی های یک شماره تلفن واقعی را داشته باشد. زمانی میشود که شما نمیخواهید با شماره شخصی خود در اپلیکیشن هایی که نیاز به ثبت نام با شماره همراه دارند را وارد کنید. برای ثبت نام در این اپلیکیشن ها مثل تلگرام شما میتوانید از شماره مجازی تلگرام و شماره مجازی واتساپ استفاده کنید.

چرا برای ثبت نام در تلگرام باید از شماره همراه استفاده کرد؟

تلگرام برای هویت شخص و کاهش جرایم و همچنین کاهش اکانت های تکراری یک بخش تایید صحت تلفن همراه دارد که باید برای ثبت نام و ورود در این برنامه شماره را وارد کنید تا یک کد چند رقمی برای شما پیامک شود. اگر کد را به درستی وارد کردید یعنی حساب واقعی شما در تلگرام ساخته شده است. اگر نه یعنی این شماره تلفن همراه متعلق به شما نیست و نمیتوانید در اپلیکیشن تلگرام ثبت نام کنید. در هر صورت اگر شماره همراهی برای ثبت نام در تلگرام ندارید نگران نباشید سایت و ربات ساخت شماره مجازی معتبر ورلدنامبر با رعایت حفظ حریم شخصی بهترین و مطمئن ترین شماره ها را در اختیار شما قرار میدهند.

در ضمن لازم است بدانید شماره مجازی تلگرام چون بر بستر اینترنت قابل استفاده است هزینه ها را بسیار کاهش میدهد. مثلا در گذشته شما برای اینکه از ایران به خارج کشور تماس برقرار میکردید باید هزینه بیشتری هم پرداخت میکردید. اما امروزه با استفاده از شماره مجازی تلگرام و شماره مجازی توییتر این هزینه کاهش پیدا کرده است. چون هزینه آن بر روی اینترنتی میاید که قبلا طرح زده اید و یا وای فای دارید و در حال حاضر از آن استفاده میکنید.

اگر به دنبال ساخت اکانت تلگرام و شماره مجازی اینستاگرام با شماره تلفن متفاوت هستید که در عرض چند دقیقه صاحب تمام و کمال آن شماره باشید کافیست نسبت به خرید شماره مجازی تلگرام اقدام کنید.

 

خرید شماره مجازی