5/5 - (34 امتیاز)

ربات ساخت و فروش شماره مجازی: در این صفحه می خواهیم جامع ترین مقاله و اطلاعات و در رابطه با ربات شماره مجازی در اختیارتون بزاریم تا از این به بعد هرجایی اسم ربات شماره مجازی اومد بلافاصله یک ربات چهار دست و پا را که با یک پیچ گوشتی مشغول ساخت شماره مجازی است تصور نکنید.

در این مقاله از سایت شماره مجازی ورلدنامبر به برررسی موارد زیر میپردازیم:

  • ربات چیست؟
  • ربات شماره مجازی چیست و چگونه کار میکند؟
  • چگونه ربات شماره مجازی بسازیم؟
  • ساخت ربات شماره مجازی رایگان

ربات چیست؟ (ربات نرم افزاری)

با توجه به پیشرفت های اخیر در حوزه هوش مصنوعی ,ربات ها جای خود را برای سهولت ارتباط مابین کاربران و نرم افزارهای گوناگون حسابی بازکرده اند و از طرفی هم با توجه به اینکه تلگرام در بین ایرانیان بسیار محبوب است و طبق آمار تقریبی 40 میلیون کاربر فعال دارد هم اکنون تمرکز بر روی طراحی و توسعه ربات های تلگرامی سرعت بیشتری گرفته است.

هر ربات تلگرامی یک حساب کاربری به حساب می آید که به واسطه نرم افزار و به صورت خودکار عمل می کند.در واقع هر ربات برای یک هدف خاص برنامه ریزی می شود و هرکدام دارای سطحی از هوش مصنوعی می باشند و به کمک آن عملیات خود را انجام میدهند.

درست است که از ربات های تلگرامی به عنوان یک کاربر یاد کردیم اما یک کاربر ویژه هستند که از طریق پلتفرمی به نام api bot  و از مسیر درخواست های ارسالی از پروتکل HTTPs  پیروی میکنند.

ربات شماره مجازی چیست و چگونه کار میکند؟

ربات شماره مجازی هم همانند ربات های دیگر که در بالا برایتان توضیح دادیم از یک دستور عمل خاص پیروی میکنند و به خودی خود قابلیت خاصی ندارند اما به عنوان یک رابط بین پلتفرم اصلی به گونه ای طراحی شده اند که طبق دستور عمل های تعریف شده برایش اطلاعات و داده را از سرویس اصلی دریافت کنند و برای کاربران به نمایش بگذارد.

هر ربات ویژگی های منحصر به فرد خودش را دارد و طبق برنامه پیاده سازی شده برایش پیش میرود.

در نتیجه همه ی ربات های ارائه شماره مجازی از طریق api  به سرویس اصلی متصل هستند و اطلاعات را از جای دیگر به نمایش میگذارند.به عنوان مثال ربات شماره مجازی ورلد نامبر به سایت اصلی آن worldnumber.ir  متصل است و اطلاعات را از طریق api  دریافت میکند و به کاربران نمایش میدهد و کاربران میتوانند همانند سایت ورلدنامبر نیز از ربات آن نسبت به خرید شماره مجازی واتساپ , شماره مجازی تلگرام , شماره مجازی اینستاگرام , شماره مجازی توییتر و دیگر سرویس ها اقدام نمایند.

چگونه ربات شماره مجازی بسازیم؟

یک ربات به تنهایی کارایی ندارد و نیازمند یک پایگاه داده است که اطلاعات را از آن دریافت کند,همه ی ربات های شماره مجازی یک کار را انجام میدهند و تنها نوع نمایش و عملکردشان با هم متفاوت است.

اگر مهارت کافی برای طراحی و برنامه نویسی یک ربات را دارید میتوانید با امکان ویژه ای که سامانه فروش شماره مجازی ورلدنامبر در اختیار کلیه کاربرانش قرار داده است ربات خود را به سایت ورلدنامبر متصل کنید و مشغول به فروش شماره مجازی و کسب درآمد شوید.

اگر هم مهارت کافی برای طراحی یک ربات اختصاصی را ندارید هیچ جای نگرانی نیست زیر را ورلدنامبر شرایطی رو فراهم کرده تا کاربران بتوانند بدون داشتن هیچگونه دانش فنی ربات اختصاصی خودشان را داشته باشند.

در ادامه مطلب به دریافت ربات شماره مجازی رایگان میپردازیم.

 

ساخت ربات شماره مجازی رایگان

سامانه فروش شماره مجازی ورلدنامبر دو شیوه را برای کاربرانی که تمایل دارند ربات اختصاصی داشته باشند در نظر گرفته است.

روش اول رایگان نیست و شامل پرداخت هزینه دریافت سورس ربات است , اما روش دوم کاملا رایگان بوده و از لحاظ کارایی و عملکرد هیچ تفاوتی با روش اول ندارد اما در ادامه مطلب به بررسی هر دو روش به صورت کامل اشاره میشود.

روش اول ربات ساخت و فروش شماره مجازی

در این روش کاربر ابتدا اقدام به خرید سورس ربات طراحی شده توسط تیم فنی ورلدنامبر را میکند و سپس با خرید و تهیه یک هاست از طریق api  اختصاصی که ورلد نامبر برای هر کاربر در پنلش درنظر گرفته است به سایت ورلدنامبر متصل میشود.اگر متقاضی این روش بخواهد میتواند با داشتن مقدار کمی دانش فنی در سورس ربات تغییراتی ایجاد کند و آن را کاملا با توجه به سلیقه و نوع ارائه خود شخصی سازی کند.

با داشتن سورس ربات و تهیه هاست اختصاصی هر کاربر میتواند درخواست درگاه واسط پرداخت از شرکت های ارائه دهند خدمات را بدهد و درآمد حاصل مستقیم به حساب خودش از طریق درگاه واریز شود.

در هر دو روش کاربر این امکان را دارد که در ربات اختصاصی خود قیمت دلخواه خود را ارائه دهد و برای فروش شماره مجازی خودش قیمت مورد نظر خودش را تعیین کند.

معایب این روش: با توجه به اینکه این روش هم توسط تیم ورلدنامبر ارائه میشود اما پایه و اساس ما در این مقاله شفافیت و اطلاع رسانی دقیق است و نه سودطلبی,بنابرای از همه ی زوایا به آن نگاهی می اندازیم.

در این روش کاربر چند نوع هزینه را متحمل میشود که در روش دوم این هزینه ها حذف میشود.هزینه خرید سورس ربات , هزینه خرید هاست , پرداخت اشتراک سالانه به شرکت های هاستینگ , دردسر اخذ مجوزهای لازم برای گرفتن درگاه پرداخت , شارژ حساب کاربری خود در ورلدنامبر و سر آخر در صورت بروز هرگونه مشکل فنی کلیه مسئولیت ها و عیب یابی های فنی بر عهده خود شخص است.

برای کاربرانی که میخواهند از طریق ربات اقدام به فروش شماره مجازی کنند شاید روش اول مقرون به صرفه نباشد اما برخی از کاربران که تمایل به راه اندازی سایت اختصاصی دارند ورلد نامبر برایشان بهترین بستر برای اتصال و فروش است.

در زمان نوشتن این مقاله بالای ** سایت و *** ربات شماره مجازی وجود دارد که api  فروش خود را از ورلدنامبر تهیه کرده اند و مشغول فروش هستند.

روش دوم ربات ساخت و فروش شماره مجازی

به جذاب ترین قسمت این مقاله رسیدیم,ساخت ربات فروش شماره مجازی رایگان . الان که اطلاعات کاملی از فرآیند فروش ربات و سامانه به دست آوردید این بخش را خیلی بهتر درک میکنید.

در این روش نیاز نیست که شما نه سورس رباتی خریداری کنید و  نه حتی یک ریال هزینه کنید و یا حتی از قبل پنل کاربریتان شارژداشته باشد,کاملا رایگانه رایگان مشغول فروش و کسب درآمد شوید.

تیم توسعه ورلدنامبر در نسخه جدید ربات فروش خود یک امکان جدید را فراهم کرده است  که کاربرانی که تمایل به فروش شماره مجازی را دارند الخصوص شماره مجازی واتساپ که بسیار این روزها پر طرفدار است کافیست وارد ربات اصلی ورلدنامبر شوند و از آن طریق با چند کلیک ساده یک ربات اختصاصی برایشان ساخته شود.

در این روش هم ربات کاملا اختصاصی و به نام خودتان است و دیگر لازم نیست سورس اصلی , هاست و دیگر مسائل را خریداری کنید,در این روش هم تعیین میزان سود فروش دست خودتان است و شما بر  روی سرورهای پر قدرت ورلدنامبر فعالیت میکنید و دیگر نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید.

تنها کاری که لازم است انجام دهید تبلیغ ربات شخصی خودتان است.

اگر به دنبال این پاسخ به این مقاله آمدید که چگونه شماره مجازی رایگان بسازیم هیچ جای نگرانی نیست , پاسخ این سوال هم در ورلدنامبر وجود دارد اما بسیار مراقب باشید در پی تهیه شماره مجازی رایگان درگیر کلاهبرداری شماره مجازی نشوید.

موفق باشید و پر سود

خرید شماره مجازی