درود بیکران به شما همراهان سایت خرید شماره مجازی ورلدنامبر

در  مطلب فروش شماره مجازی به چند نفر به بررسی یک نوع دیگر از کلاهبرداری هایی که در فضای مجازی در زمینه فروش شماره مجازی انجام میشود پرداخته ایم.

فروش شماره مجازی به چند نفر

فروش یک اکانت به چند نفر یکی از مرسوم ترین روش های است که فرد سودجو ابتدا با تهیه و در اختیار گرفتن چند اکانت در سرویس های مختلف و تبلیغ در فضای مجازی و دریافت وجه از خریداران یک اکانت را به آنها تحویل میدهد در حالی که همچنان دسترسی خودش به اکانت قطع نشده است و پس از گذشت چند ساعت دسترسی شخص را از اکانت قطع میکند و از سرویس به بیرون می اندازد و مجدد آن را به شخص دیگری واگذار میکند.این فرآیند برای شخص کلاهبردار تا زمانی که سرویس اسپم شناخته شود همینطور ادامه خواهد داشت و یک شماره را به چند نفر میفروشد.

و در لابه لای آن ممکن است گاهی هم خریدار به مشکل اخاذی و کلاهبرداری برخورد کند و در این خصوص در مقاله کلاهبرداری شماره مجازی به صورت کامل توضیح داده شده است.

آیا ورلدنامبر یک شماره را به چند نفر میفروشد؟

در پاسخ به این سوال که در ذهن شما نقش بسته شده است لازم است توضیحی در خصوص نحوه فروش شماره مجازی در سایت ورلدنامبر خدمت شما عرض کنم.

تمامی سایت های معتبر فروش شماره مجازی در ایران از طریق api  به سایت های خارجی متصل هستند و خودشان هیچ نقشی در تولید کد وتحویل آن به مشتری ندارند و کلیه فرآیند به صورت اتومات انجام میشود.

در این بین بعضی از اپراتورهای خارجی از کیفیت بالاتری برخردار هستند که با توجه به رعایت حقوق مصرف کننده هرگز این کار انجام نمیدهد.اپراتورهای خارجی که ورلد نامبر با آنها همکاری میکند جز بهترین ارائه دهندگان خدمات بین المللی هستند و این موضوع در سایت ورلدنامبر تاکنون به چشم نخورده است.اما یک مورد استثنا وجود دارد و آن هم محدودیت از سمت خود سرویس ها است,سرویس های گوناگون همانند واتساپ,تلگرام و غیره از برخی از قوانین پیروی میکنند که در صورت مشکوک شدن به فعالیت کاربر و مغایرت با قوانین سرویشان آنها را از اکانت خارج کرده و با توجه به اینکه برای شماره مجازی فقط یک بار کد ارسال میشود دیگر امکان دسترسی به اکانت هرگز وجود ندارد.