5/5 - (21 امتیاز)

شماره مجازی واتساپ چیست و چه کاربردی دارد یا چرا باید از شماره های مجازی در اپلیکیشن واتساپ استفاده کرد در این مقاله به شما میگوییم که کاربرد شماره مجازی برای اپلیکیشن واتساپ چیست با ما همراه باشید.

شبکه اجتماعی واتساپ یکی دیگر از شبکه های اجتماعی محبوبی است که اکثر افراد هر روز با آن سر و کار دارند. تماس های صوتی و تصویری برقرار میکنند، پیام میفرستند و چت میکنند. اما به دلیل یکسری مسائل مایلید که شماره تلفن شما شماره متفاوتی در واتساپ باشد.

مثلا قصد دارید شماره واتساپ شما شماره ای متعلق به کشور روسیه باشد یا اینکه دوست ندارید شماره شخصی شما را یکسری افرادی که از واتساپ استفاده میکنند داشته باشند تنها راهکار برای شما خرید شماره مجازی واتساپ است که در ادامه بیشتر به توضیح شماره مجازی واتساپ میپردازیم.

آیا شماره مجازی واتساپ رایگان است؟

شاید در ایران هنوز مقوله شماره مجازی جا نیفتاده است و خیلی ها تصور کنند برای استفاده از شماره مجازی نیازی نیست هزینه ای پرداخت کنند چون با نصب یکسری از نرم افزار های ساخت شماره مجازی میتوانند نسبت به گرفتن شماره مجازی واتساپ اقدام کنند. شاید هم بعضی سایت ها این خدمات را رایگان ارئه دهند

اما آیا تضمینی برای حفظ هویت شخصی و اطلاعات شخصی شما وجود دارد؟

باید بگوییم هیچ تضمینی برای حفظ اطلاعات و شماره همراه شما وجود ندارد زیرا تمام اطلاعات و شماره همراه در این اپلیکیشن های رایگان ساخت شماره مجازی در دسترس همگان است و هرکسی میتواند به حساب کاربری شما دسترسی داشته باشد.

بنابراین تصور نکنید که کار خاصی با آن شماره ندارین و فقط برای یک کار جزئی قصد دارین شماره مجازی واتساپ آن هم به صورت رایگان داشته باشید. افرادی حاضر و آماده هستند که از اطلاعات شخصی شما سو استفاده کنند و در نهایت تقاضای پول از شما کنند. بنابراین حواستان جمع باشد که کیفیت را فدای کمیت نکنید.

ثبت نام در واتساپ با شماره مجازی

فرض کنید دارید در واتساپتان پیام های کاری به همکارهای شرکت میفرستید و در این بین گروه های دوستانه هیچ تایم خالی را برای شما نمیگذارند و اجازه نمیدهند شما پیامی را به صورت درست به همکارانتان ارسال کنید؟ و چقدر بد میشود که پیامی اشتباهی بین گروه ها رد و بدل شود. از این جهت حتما میدانید که با هر شماره همراه فقط میشود یک حساب واتساپ داشت و استفاده کرد.

اگر شما میخواهید به همکارانتان به صورت جدا پیام بدهید باید شماره ای مجزا داشته باشید و زمانی هم برای خرید سیم کارت مورد نظر ندارید. بهترین پیشنهاد برای شما خرید شماره مجازی واتساپ بدون سیم کارت است که در کمتر از 5 دقیقه شما میتوانید صاحب تمام و کمال یک شماره تلفن همراه برای واتساپ خود باشید,البته شما به راحتی میتوانید همین اقدام را برای خرید شماره مجازی تلگرام و شماره مجازی اینستاگرام هم انجام دهید.

میتوانید شماره مجازی برای نرم افزار واتساپ خود را از کشور های روسیه، عراق، آفریقا، مکزیک و هر کشوری که فکرش را میکنید داشته باشید. کافیست بعد از تهیه شماره مجازی برای واتساپ، آن شماره را وارد اپلیکیشن واتساپ کنید و پیام ها و تماس های جدیدی را آغاز کنید.

اینترنتی شماره مجازی برای واتساپ بخرید

برای داشتن شماره مجازی واتساپ نیازی نیست حضوری به جایی بروید. سایت و ربات ساخت شماره مجازی ما با ارائه خدمات شماره مجازی گسترده به مشتریان خود این امکان را فراهم کرده که افراد در خانه و در هر لحظه اقدام به خرید شماره های مجازی رایگان و آسان با هر پیش شماره ای کنند. شما به صورت یک اپراتور اینترنتی میتوانید نسبت به تماس و پیام در واتساپ اقدام کنید. یعنی اگر اینترنت نداشته باشید شماره مجازی هم برایتان فعال نخواهد شد در غیر این صورت هیچ چیزی از شما خواسته نمیشود مگر اینترنت.

در نهایت شما به راحتی میتوانید شماره مجازی با پیش شماره دلخواه خود را داشته باشید و از آن در نرم افزار واتساپ برای مسائل کاری و شخصی خود به دور از هر حاشیه استفاده کنید.