5/5 - (8 امتیاز)

آیا شماره مجازی قابل ردیابی است؟

شماره مجازی، خط تلفن فیزیکی ندارد و تماس های هدایت از راه شماره مجازی به راحتی قابل پیگیری هستن.

بسیاری از افراد هستند که با توجه به شرایط خاص شغلی خود از شماره مجازی برای دریافت تماس های دریافتی و ارسال پیامک استفاده می کنند.

شماره تلفن مجازی اغلب برای فعال کردن سرویس از راه دور در تلفن IP و خدمات ارسال پیام استفاده می شود. آیا شماره مجازی قابل ردیابی است؟ بله به راحتی می توان شماره مجازی را ردیابی کرد.

زمانی که فردی خرید شماره مجازی را انجام می دهد می تواند به راحتی به کشوری دیگر تماس حاصل کند و به گونه ای که انگار تماس محلی بوده است.

مشتریان برای خرید شماره مجازی درخواست سرویس VoIP را دارند که از ارائه دهنده خدمات خود می خواهند یک شماره تلفن مجازی با یک کد منطقه موردنظر را به او اختصاص بدهند.

زمانی که شخص در آن منطقه با شماره تلفن مجازی شماره گیری می کند، تماس را محلی می کند اما نقشه محل شماره تلفن واقعی مشتری را میزند.

در ادامه به برسی مواردی چون:

  • شماره تلفن مجازی چیست؟
  • چگونه می توان صاحبان شماره مجازی را پیدا کرد؟
  • روش های مختلف ردیابی شماره در هنگام تماس
  • آیا شماره مجازی قابل ردیابی است؟

شماره تلفن یا سیمکارت مجازی چیست؟

شماره تلفنی که به یک دستگاه یا شماره تلفن خاصی متصل نیست و در گذشته داشتن یک شماره تلفن به معنی اختصاصی بودن یک خط بود اما امروزه شما بدون داشتن سیم کارتی می توانید به راحتی با تمام نقاط جهان تماس داشته و ارتباط برقرار کنید.

شماره تلفن مجازی را با نام Cloud phone systems معنی سیستم های تلفن ابری می شناسند.

این شماره ها باید مستقیم از تولید کنندگان خریداری شوند و شما می توانید با خرید شماره مجازی  به راحتی و با امنیت بالا تهیه کنید.

شما می توانید به عنوان استفاده کننده شماره مجازی مقصد اصلی شماره را مشخص کرده و در صورت نیاز بدون هیچگونه نگرانی شماره خود را تغییر دهید.

چگونه می توان صاحبان شماره مجازی را پیدا کرد؟

از طریق سرویس تماس های VoIP می توانید به راحتی رد شماره مجازی شما را بزنند.

شما با سرویس VoIP می توانید به هرکسی در جهان تماس بگیرید به شرط آن که بتوانید یک ارتباط اینترنتی را برای دو طرف برقرار کنید. تماس های VoIP می تواند به شما تماس های کنفرانسی و جلسات VoIP را فراهم کند.

روش های مختلف ردیابی شماره در هنگام تماس

کارگاه تلفن معکوس

Reverse Phone Detective از برنامه های مختلف آنلاین برای دریابی مالک خط تلفن استفاده می کند. این روش نیز رایگان می باشد و از شما درخواست می شود که شناسه تماس گیرنده را در موتور جستجو وارد کنید.

آیا شماره مجازی قابل ردیابی است؟

در سایت خرید شماره مجازی ورلدنامبر  به برسی مواردی چون: روش های مختلف ردیابی شماره در هنگام تماس، چگونه می توان صاحبان شماره مجازی را پیدا کرد؟ شماره تلفن یا سیمکارت مجازی چیست؟ پرداختیم و در قسمت کامنت های این صفحه در رابطه با موضوعاتی که توانستند شما را ردیابی کنند و یا شما توانستید آن ها را ردیابی کنید به اشتراک بگذارید.